Tekin Yapı Dekorasyon

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Tekin Yapı Dekorasyon

Tekin yapı dekorasyon olarak sizlere Antalya’da hizmet sağamamaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetler yapı alanında ve dekorasyon alanında oluşmaktadır. Bu sayede nitelikli ve güvenlikli yapı sayesinde kaliteli ve profesyonel alanda işlevsel çalışmalarımızı bulabilirsiniz. Vermiş olduğumuz hizmetler içerisinde asma tavan hizmeti, gergi tavan hizmeti ve boya badana çalışmaları bulunmaktadır. Duvar kağıdı uygulama alanından yararlanmak adına sizler de bu çalışmalarımızı en kaliteli şekilde alabilirsiniz.

Antakya geneli boya badana işlemini sizler için sunmaktayız Antakya da duvar kağıdı uygulaması yapanlar arasında sizler de kaliteli ve güvenilir hizmeti bulabilirsiniz. Kaliteli duvar kağıdı ithal olarak ya da yerli ürünler olarak sizlerin seçeneğine sunulmaktadır. Duvar kağıdı uygulama ya da boya badana işlemleri ile birlikte farklı renk ve desen avantajından bu konuda yararlanabilmeniz mümkündür. Ayrıca alçı ve alçıpan hizmetinde bu koşullarda bulabilmeniz mümkün olmaktadır. Antakya daİç ve dış dekorasyon çalışmaları ile birlikte her alanda Hatay geneli firmamızın üstün kalite ve hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Tv ünitesi yapımı, anahtar teslim ürünler ve tamir tadilat hizmeti ile birlikte yapı alanında geniş çaplı bir hizmet sunmaktayız.

Uygun fiyatlar ve sağlam malzeme kullanımı ile birlikte dayanıklı dekorasyon ürünleri sağlamaktayız. Dekorasyon alanında sunmuş olduğumuz çalışmalarımız estetik algısı yüksek ve kaliteli ürünleridir. Bu sayede hem malzeme olarak hem de vermiş olduğumuz emek olarak müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Sizler de firmamızdan ilgili koşullarda çalışmalarından yararlanabilir ve yapı, dekorasyona alanında projelendirme imkanını sağlayabilirsiniz.

Firma Konumu

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Sitemizde yapacağınız yorumlar moderatör tarafından onaylanmaktadır.
Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

KURUMSAL GİRİŞ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.