Solmaz Temizlik Şirketi

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Solmaz Temizlik Şirketi

Solmaz Temizlik Şirketi olarak Bismil Diyarbakır’da hizmet vermekteyiz. Diyarbakır’ın tüm alanlarına sunduğumuz hizmet neticesinde çok geniş kapsamlı çalışma ağı kurmaktayız. Ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizliği, cam temizliği, asansör temizliği, iş yeri temizliği okul temizliği ve cami temizliği hizmetini vermekteyiz. Bu sayede geniş çaplı temizlik hizmetini alarak sizler de ilgili alandan kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Firmamız temizlik işlemlerini profesyonel anlamda hizmet sunan temizlik elemanları ile yapmaktadır. Bu nedenle de amacına uygun temizlik sağlanmış olur.

Diyarbakır’da inşaat temizliği yapan yerler arıyor iseniz firmamız inşaat sonrası temizlik için sizlere yardımcı olmaktadır. Hem var olan moloz yığınları ya da kum, taş vb. kalıntıların temizlenmesi için hem de binaların satışa hazır hale gelebilmesi için temizlik hizmeti sağlamaktadır. Bu özellikleri ile birlikte sizlere sunulan detaylı ayrıcalıklar neticesinde Diyarbakır genelinde inşaat sonrası temizliğe önem verilmektedir. Diyarbakır’da ev temizliği yapan yerler arıyor iseniz, güvenilir ve profesyonel ev temizliği hizmetimiz bulunmaktadır. Diyarbakır’da ofis temizliği yapan yerler arıyor iseniz ofis temizliği ya da iş yeri temizliği konusunda düzenli, rutin temizlik hizmetlerimiz bulunmaktadır. Siteler ve apartmanlar için asansör temizliği düzenli şekilde yapılmaktadır.

Bismil de okul temizliği yapan yerler için hem devlet hem de özel okullarda geniş ve kapsamlı bir temizlik hizmeti sunmaktayız aynı şekilde Bismil’de cami temizliği yapanlar arasında da düzenli şekilde camilerin iç ve dış temizliğini sağlamaktayız.

Firma Konumu

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Sitemizde yapacağınız yorumlar moderatör tarafından onaylanmaktadır.
Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

KURUMSAL GİRİŞ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.