Sefa Kasap

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Sefa Kasap

Sefa Kasap olarak sizlere Gaziantep, Şehitkamil ilçesinden hizmet vermekteyiz. Büyükbaş hayvan ve küçükbaş hayvan satışı sağlamaktayız. Ayrıca adaklık ve kurbanlık da bulundurmaktayız. Bu sayede hem Kurban Bayramı zamanı hem de normal zamanlarda adaklık için küçükbaş ve büyükbaş hayvan temin edebilirsiniz. Satışını yaptığımız hayvanlar kendi üretimimiz olup bu sayede Antep halkının çok tercih ettiği türlere göre listelenmektedir. Antep Halliği ve Van moru, Van beyazı olarak bilinen ve Antep’ te son derece yaygın olan küçükbaş kurbanlık seçimlerini Sefa Kasap ayrıcalığı ile bulabilirsiniz. Kasap ürünlerinin yanında direkt olarak hayvan satışlarının da yapılması, kasaplık hizmetinin verilmesi ile birlikte izlere güvenilir ve profesyonel hizmet sunumunu kolaylaştırmaktadır.

Gaziantep Geneli küçükbaş hayvan satışı için sizler de bizi tercih edebilirsiniz. Gaziantep geneli Antep halliği satışı için ya da Van moru satışları için istediğiniz kilograma uygun küçükbaş hayvan satışlarımız bulunur. Gaziantep geneli büyükbaş hayvan satışı için de kasap dükkanımıza müracaat edebilirsiniz. Kurban Bayramı için ortaklarınız ile birlikte büyükbaş hayvanı müracaatı bulabilirsiniz. Ortak olmak isteyen kişiler bulmak için de gene kasap dükkanımıza müracaat edebilirisiniz. Kurban Bayramı’na sayılı zaman kala büyükbaş ve küçükbaş hayvanların tükenmemesi için yerinizi önceden ayırmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca kesim ve kasaplık işlemleri için de Sefa Kasap’ tan Kurban Bayramı’na özel randevu almayı unutmayın. İncilikaya Mahallesi kasabınız Sefa Kasap ile birlikte Kurban Bayramı’na her anında hazırlanabilirsiniz.

İlgili aramalar:

Gaziantep’te adaklık kurban satışı yapanlar, Gaziantep’te adaklık kurban kesimi yapanlar, Gaziantep’te kurbanlık satışı yapanlar, Gaziantep’te büyükbaş hayvan satışı yapanlar, Gaziantep’te küçükbaş hayvan satışı yapanlar, Gaziantep geneli adaklık kurban satışı yapanlar, Gaziantep geneli adaklık kurban kesimi yapanlar, Gaziantep geneli kurbanlık satışı yapanlar, Gaziantep geneli büyükbaş hayvan satışı yapanlar, Gaziantep geneli küçükbaş hayvan satışı yapanlar, Şehitkamilde adaklık kurban satışı yapanlar, Şehitkamilde adaklık kurban kesimi yapanlar, Şehitkamilde kurbanlık satışı yapanlar, Şehitkamilde büyükbaş hayvan satışı yapanlar, Şehitkamilde küçükbaş hayvan satışı yapanlar,

Firma Konumu

Firma Konumu

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Sitemizde yapacağınız yorumlar moderatör tarafından onaylanmaktadır.
Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

KURUMSAL GİRİŞ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.