Prenses Temizlik

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Prenses Temizlik

Prenses Temizlik olarak Şanlıurfa Haliliye ilçesinde sizlere yönelik detaylı ve profesyonel çaplı bir hizmet ağı sunmaktayız. Bu hizmet ile birlikte güvenilir nitelikte temizlik işleri çalışmalarını müşteri memnuniyetine sağlamaktayız. Verilen hizmet işleri içerisinde; inşaat sonrası temizlik, ev temizliği, bina temizliği, ofis temizliği, okul temizliği ve merdiven temizliği bulunmaktadır. Firmamız bünyesinde var olan temizlik işleri ile birlikte güvenilir çalışma sağlandığı için müşterilerimizin ilk sırada tercih ettiği temizlik firması olmaktan mutluluk duyarız.

Şanlıurfa’da inşaat sonrası temizliği yapan yerler arıyor iseniz, firmamız bunu kuralına uygun şekilde sağlamaktadır. Özellikle temizlik için, moloz ve taşları kaldırma. İnşaat sonrasında var olan kalıntıları temizleme ile işe başlamaktayız. Hemen ardından ise, binaların satışa hazır hale gelmesi için, taşınmaya hazır olabilmesi için iç ve dış temizlikleri profesyonel şekilde sağlanmaktadır. Şanlıurfa’da okul temizliği yapanlar içinde okul iç ve dış temizliğini en uygun koşular ile sağlamaktayız.

Cam silme, merdiven ve koridor silme. Lavabo temizliği olmak üzere okul temizliğinde her detayı gözden kaçırmadan profesyonel şekilde yapmaktayız. Şanlıurfa geneli ev temizliği hizmetimiz de bulunmaktadır. Her işlem için ayrı ekibimizin olması bu işi ne kadar ciddiye aldığımızın kanıtıdır. Bu sayede farklı temizlik türleri ve farklı görevler ile aynı amaca hizmet edebilmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Sizler de Haliliye geneli temizlik işleriniz için ya da Şanlıurfa geneli temizlik hizmeti alabilmek için en kısa sürede firmamızdan yararlanabilirsiniz.

Şanlıurfa da inşaat sonrası temizliği yapanlar, Şanlıurfa da ev temizliği yapan firmalar, Şanlıurfa da bina temizliği yapanlar, Şanlıurfa da ofis temizliği yapanlar, Şanlıurfa da okul temizliği yapanlar, Şanlıurfa da  merdiven temizliği yapanlar, Haliliye de inşaat sonrası temizliği yapanlar, Haliliye de ev temizliği yapan firmalar, Haliliye de bina temizliği yapanlar, Haliliye de ofis temizliği yapanlar, Haliliye de okul temizliği yapanlar, Haliliye de merdiven temizliği yapanlar

Firma Konumu

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Sitemizde yapacağınız yorumlar moderatör tarafından onaylanmaktadır.
Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

KURUMSAL GİRİŞ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.