Özgür Oto Kurtarma – Meram 7/24 Oto Kurtarma

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Özgür Oto Kurtarma

Özgür oto kurtarma olarak sizlere Konya Meram’dan hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz bu hizmetler kapsamında sizler de firmamızın güvenli yol yardım deneyimini yaşayabilirsiniz. Vermiş olduğumuz hizmetler dahilinde sizlere 7/24 yol yardım hizmeti verilmektedir. 7/24 oto kurtarma, oto çekici hizmeti, hasarlı oto taşıma hizmeti, iş makineleri taşımacılığı hizmeti ve güvenilir şekilde oto yardım hizmeti sunulmaktadır.

Konya’da iş makineleri taşımacılığı yapan yerler içerisinde en kapsamlı hizmeti sağlamaktayız. Konya’da 7/24 oto kurtarma hizmeti veren yerler içinde sizlere güvenilir ve detaylı oto taşımacılık hizmeti sağlamaktayız. Konya’da 7/24 yol yardım hizmeti alabilmek için mutallaka bu alandaki geniş çaplı hizmeti denemelisiniz. Oto kurtarmanın maçı aracınız yolda kaldığı zaman sizlere destek verebilecek bir yol yardım hizmetini aramaktır. Firmamız da herhangi bir neden ile yolda kalan araçlarınız için acil durum ilan ederek anında aracınızı yoldan kurtarmak amacı ile gelecektir. Firmamız Konya genelinde hizmet vermektedir. Olası bir kaza anında hasarlı oto taşımacılığı görevini sütlenmektedir. Trafikteki sorunlar ile mücadele ederken en büyük yardımcınız olarak firmamızın sütün kalite ve hizmetlerinden mutlaka sizler de yararlanmalısınız. Konya’da hasarlı oto taşımacılığı yapanlar içerisinde en özenli çalışmayı sağlayan firmamız olası zor günlerde sizlerin yanında yer almaktadır. Güvenilir ve profesyonel bir araç taşımacılığı ve araç kurtarma alanında hizmet sunmaktadır. Bizi 7/24 olarak arayabilirsiniz. Bu sayede trafikte beklemenize gerek kalmadan anında destekçiniz olarak yanınızda yer alırız.

Konya geneli yol yardım hizmeti alabilmek için sizler de Özgür oto kurtarma firmamızın yapmış olduğu çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Konya geneli oto kurtarma için aracınız yolda kaldığında endişelenmeden arayacak bir yakınınız vardır. O da Özgür Oto Kurtarma firmasıdır. Konya geneli oto çekici hizmetinin gereklilikleri neticesinde sizler de bu alandaki hazırlıkları görebilir ve güvenilir çalışmalardan fazlası ile yararlanabilirsiniz. Bu sayede hemen hemen her fırsatta bu alandan uygun koşullarda yararlanma sağlayabilirsiniz. Konya yol yardım yapanlar içerisinde Özgür oto kurtarma firması olarak müşterilerimize ayrıcalıklı imkânlar sağlamaktayız.7/24 olarak yol yardım alanında büyük çaplı ve il geneli bir sistem ile yolda kalan araçlara yardım etmekteyiz. Konya da oto kurtarma yapanlar içerisinde sizler de firmamızın desteğini hissetmek istiyor iseniz başınız her sıkıştığında firmamızdan üstüm kalite ve niteliklerinde hizmetler alabilirsiniz.

Konya da oto çekici hizmeti yapanlar olarak sizlere uygun kriterlerde ve istediğiniz özellikte çalışma sağlamaktayız. Yolda kalan araçların çekme işlemini uygun koşular ile yapmaktayız. Bu sayede güvenilir bir hizmet alabilmek sizin için her fırsatta mümkün olur.

Trafikte her gün günlerce ve farklı sorunlar ile karşılaşabiliriz. Araç arızası, trafik kazaları ya da istenmedik olaylar ile karşılaşmamız mümkün olur. Bunun sonucunda ne yazık ki olumsuz olarak görülen durumlar ortaya çıkmaktadır. Trafik kazalarının oluşması durumunda ya da istenmedik olayların meydana gelmesi durumunda aracımız yolda kalabilir. Böyle bir durumda yaşanılan şokun da etkisi ile insan ne tapacağını bazen bilemez. Bu nedenle olası bir sorun ile karşılaşmanız halinde varsa sigorta şirketini aramak öncelikli göreviniz olmalıdır. Sigorta şirketleri tarafında yönlendirilen araçlarımız oto kurtarma hizmeti vermek için sizlerin yanına gelecektir. Bundan sonrasına dair hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur. Aracın durumuna göre çekilmesi gereken yerlere otomatik olarak yönlendirme sağlanacaktır. Bazen çok ağır trafik kazalarında yediemine araçların çekilmesi gerekir. Bazen oto sanayiye çekilmesi gerekir. Buna uygun yönlendirmeler yapılır. Kaskonuz yoksa sizler de direkt olarak iletişim numaralarımız ile irtibata geçerek anında firmamızdan oto çekici hizmeti alabilirsiniz.

Oto çekici çağırmayı ya da 7/24 yol yardım çağırmayı her zaman ağır trafik kazaları için görmemek gerekir. LPG li araçların yeni nesil düzenlemesine ve güvenlik önlemlerine uygun olarak oto kilitlenme sistemi vardır. Çok hafif bir araç vurma ile bile LPG kendini korumaya aşır. Araç gitmez ve yolda kalır. Bu da oto çekici çağırmak için ya da 7/24 yol yardım hizmeti çağırmak için bir koşuldur.

7/24 yol yardım hizmeti herhangi bir araç arası ya da motor arızası nedeni ile yolda kalan araçların da anında profesyonel şekilde yoldan çekilmesini sağlayan unsurları barındırmaktadır.

Genel Hizmet

7/24 yol yardım hizmetini Konya ili genelinde sunmamız nedeni ile geniş bir yol yardım ağımız bulunmaktadır. Bununla birlikte her zaman için işleyiş ile alakalı ve sistemli olarak her zaman güvenilir bir çalışma saplanması kolaylaşacaktır.

Kaliteli Hizmet

Kaliteli hizmet ile birlikte yol yardım ve oto kurtarma işlemlerini amacına uygun, gerekli prosedürler çerçevesinde sağlamaktayız.

Hızlı ve Pratik çözümler

Hızlı ve pratik çözüm ile birlikte yolda kalmış olan araçlarınızı anında kurtarmaya odaklı olacak şekilde çalışmalar sağlamaktayız.

Müşteri Memnuniyeti

Yapmış olduğumuz he yol yardım çalışmasında müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Güvenilir ve sağlam sonuçlar ile ortaya çıkan her çalışmayı sizler de firmamız bünyesinde bulabilirsiniz. Müşteri odaklı çalışmalar, amacına uygun ve nitelikli yapılırsa müşteri memnuniyetini de beraberinde getirir.

 

Firma Konumu

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Sitemizde yapacağınız yorumlar moderatör tarafından onaylanmaktadır.
Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

KURUMSAL GİRİŞ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.