Öz – El Yapı Yönetim Temizlik

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Öz – El Yapı Yönetim Temizlik

Öz – El Yapı Yönetim Temizlik olarak sizlere Samsun’da hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz bu hizmet bünyesinde yönetim ve temizlik aynı anda yer almaktadır. Profesyonel bir çalışma ile birlikte sizlere site yöneticiliği ve temizlik işlemleri hizmetini genel anlamda sunmaktayız. Samsun geneli iş yeri temizliği hizmeti vermekteyiz.

Samsun geneli ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Dezenfekte edilmek üzere apartmanlar, asansör ve merdiven ilaçlaması yapılır. Özellikle ortak kullanım alanlarının daha temiz ve daha steril olması pandemi sürecinde ne denli gereklilik olduğunu bizlere kanıtlamıştır. Bizler de firma bünyesinde üstün kalite ve koşullarda ilaçlama hizmetini sunmaktayız. Site ve apartmanlar için böcek ilaçlama, karınca ilaçlama gibi hizmetler vermekteyiz. Bu sayede oluşacak zararlı haşerelerin de yaz aylarında önüne geçmiş oluruz. Asansör ve merdiven ilaçlama, dezenfekte etme olarak sunulan çalışmamız ise ortak kullanım alanlarını çeşitli virüs ve bakterilerden korumak amaçlıdır. Her iki alanda da uygun koşullarda profesyonel ilaçlama hizmetini vermekteyiz.

Samsun geneli inşaat sonrası temizliği hizmeti sağlamaktayız. Bu temizlik ile birlikte daha profesyonel ve daha kaliteli olacak şekilde sizler için sunulan her detayı burada bulabilmeniz mümkün olacaktır. Samsun geneli inşaat sonrası temizliği ile inşaat temizliğini detaylı temizlik haline getirmekteyiz. Bu sayede inşaat sonrasında binaların yerleşime ve yaşanmaya hazır hale gelmesi için detaylı temizlik hizmetini sunmaktayız.

Samsun da genel detaylı temizlik yapanlar arasında firmamız da yer almaktadır. Apartman ve site inşaat sonrası temizliği gibi konuların her birinde ince işçilik ile hareket etmekteyiz. Bu sayede detaylı temizliği de sunmuş oluruz. Samsun geneli apartman yönetim hizmetleri yapmaktayız. Apartman yönetimine ilişkin olarak sizler için sunulan bu detaylı ve profesyonel çalışmalarımızı bu kapsamda görebilirsiniz. Apartman ve site yönetimine ilişkin profesyonel bir çalışma sunulur. Aidat takip hizmetleri de bu kapsamda her ay düzenli olarak yapılır. Gene apartman temizliği ve site temizliği hizmetleri genel manada firmamız tarafından karşılanır. Bu sayede tek bir elden hem yöneticilik hem temizlik hem ilaçlama adına birçok işleyiş aksatılmadan yapılır. yapı yönetimi ve temizlik işlemleri için her zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma Konumu

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Sitemizde yapacağınız yorumlar moderatör tarafından onaylanmaktadır.
Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

KURUMSAL GİRİŞ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.