Onur Halı Yıkama

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Onur Halı Yıkama

Onur Halı Yıkama olarak sizlere detaylı ve profesyonel temizlik hizmeti sunmaktayız. Halı temizliğinde son noktayı biz koymaktayız. Sizlere Nevşehir geneli halı yıkama konusunda desteklerimizi günlük olarak sağlamaktayız. Sizler de Nevşehir merkezde yer alan firmamızdan halı yıkama, koltuk yıkama ve ovarlok hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca kilim ve battaniye yıkama alanında da geniş ve kapsamlı çalışma sağlayabilirsiniz. Yatak ve yorgan yıkama hususunda sizlere sunulan bu ayrıcalıklardan mutlaka yararlanmanızı tavsiye ederiz. Güvenilir, kaliteli ve amacına uygun temizlik işlemleri ile birlikte her zaman bu koşullardan uygun nitelikte yararlanmanız mümkün olmaktadır.

Nevşehir geneli halı yıkama alanından sizler de uygun koşullarda yararlanabilirsiniz. Nevşehir geneli ovarlok hizmeti alabilirsiniz. Halı yıkama ve overlok hizmeti konusunda son derece üstün teknolojik aletler ile çalışmaktayız. Bu sayede hem yıkama hususunda hem de ovarlok konusunda kapsamlı bir çalışma sunmaktayız. Sizler de kilim battaniye, yatak ve yorgan yıkama işlemleri için Onur Halı Yıkama güvencesi ile hareket edebilirsiniz.

Günlük yıkanacak ürün alımlarımız dağlanmaktadır. Koltuk ve yatak yıkama işlemlerini yerinde sağlamaktayız. Nevşehir geneli yerinde koltuk yıkama alanından da bu konuda kapsamlı bir çalışma sağlayabilirsiniz. Koltuk yıkama ve yatak yıkama işlemlerini yerinde yapmamız, sizlere de büyük kolaylık sağlamaktadır. Makine halısı ve el dokuma halısına uygun yıkama tekniklerimiz ile birlikte sizler de her zaman Onur Halı Yıkama güvencesi ile ihtiyacınız olduğu her zaman iletişim numaralarımızdan yararlanabilirsiniz.

Firma Konumu

Firma Konumu

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Sitemizde yapacağınız yorumlar moderatör tarafından onaylanmaktadır.
Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

KURUMSAL GİRİŞ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.