Mis Halı Yıkama Fabrikası

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Mis Halı Yıkama Fabrikası

Mis halı yıkama fabrikası olarak sizlere kaliteli ve profesyonel halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Halı yıkama fabrikamızın vermiş olduğu profesyonel hizmet anlayışında halı yıkama, koltuk yıkama battaniye yıkama ve yorgan yıkama hizmeti bulunmaktadır. Yatak yıkama ve koltuk yıkama çalışmalarımız yerinde yıkama olarak verilmektedir. İstanbul geneli halı yıkama hizmeti kapsamında sizlere profesyonel bir şekilde çalışma sunulmaktadır. Sizler de kaliteli ve alanında uzman personelimizin İstanbul geneli sunmuş olduğu halı yıkama hizmetlerinden anında yararlanabilirsiniz.

Halı yıkama fabrikamız sizler için İstanbul geneli yerinde yıkama hizmeti de sunmaktadır. Bu hizmet neticesinde kaliteli yıkama çalışmaları yapmaktayız. Hiç yorulmanıza gerek kalmaz. Koltuk silmek, yatak silmek, leke çıkarmaya çalışma dertlerine son veriyoruz. Evinize kadar gelerek koltuk ve yataklarınızı yerinde yıkama hizmeti ile kapsamlı bir çalışma sunuyoruz. Bu da sizin temiz halı, koltuk ve yataklara sahip olmanızı kolaylaştırıyor. İstanbul da koltuk yıkayanlar arasında sizler için sunulan özel çalışmalarımız bulunmaktadır.

Halı yıkama işleminde sektörde öncü ve kapsamlı çalışmaları ile bir numarayız. Sizler de bu alandaki çalışmalarımızı kolaylıkla görebilirsiniz. Müşteri odaklı çalışmalarımız ve müşteri memnuniyetini önemsememiz sayesinde, işlemlerinizi daha kaliteli yapmaktayız. Kullanmış olduğumuz yıkama ve temizlik araçlarımız son teknolojik ürünlerdir. Modern araç kullanımı ve çalışmalardaki titiz hizmetimiz ile birlikte ilke edindiğimiz çalışma misyonumuzu, ürünlerimizde de görebilirsiniz.  Sizlere il geneli birçok yerde kirli halıları alma, yıkama ve temiz halılarınızı getirme olarak servis imkanı da sağlamaktayız.

 

 

Firma Konumu

Firma Konumu

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Sitemizde yapacağınız yorumlar moderatör tarafından onaylanmaktadır.
Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

KURUMSAL GİRİŞ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.