Mir Optik

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Mir Optik

Mir Optik olarak sizlere Şırnak Cizre üzerinden optik hizmeti sağlamaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetler içerisinde numaralı gözlük, numaralı lens ve güneş gözlüğü bulunmaktadır. Ayrıca optik ile ahlaklı olan her türlü aksesuarı burada bulabilmek de mümkün olmaktadır. reçeteli şekilde numaralı gözlükleriniz yapılır. Size uygun şekilde beğendiğiniz çerçeveli veya çerçevesiz gözlük çeşitleri içinden oldukça fazla seçenek bulunmaktadır. Seçmiş olduğunuz bir gözlük modeline uygun nitelikte reçetenize uygun olarak numaralı gözlükleri sizlere özel şekilde hazırlamaya devam etmekteyiz. Bunun yanında numaralı lenslerimiz de bulunmaktadır. Ayrıca numarasız lens için de sizlere renk ve marka çeşitliliğini sağlamaktayız. Renkli lensler ve şeffaf lensler olarak farklı çeşitlerde ve markalarda hizmet vermekteyiz. Lens kutuları ve lens suları ile birlikte hızlı ve güvenilir satış gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca gözlük kabı gözlük tutma aksesuarları vb. birçok optik çeşitlerinim satışını da sağlamaktayız.

Güneş gözlüğü çeşitlerimiz ile birlikte yaza hazırlanan müşterilerimize oldukça fazla seçenek sunmaktayız. Hem numarasız şekilde kaliteli güneş gözlük markalarını bulundurmaktayız. Hem de beğendiğiniz modelde güneş gözlüklerini gene size özel numaralı hale getirmekteyiz. Bu sayede numaralı ve numarasız gözlük çeşitlerini Mir Optik farkı ile bulabilmeniz mümkün olmaktadır. Şırnak geneli optik hizmeti için siz de Cizre’de bulunan Mir Optik’i her zaman ziyaret edebilirsiniz. Yeni sezon kaliteli gözlük çeşitlerimiz ile birlikte Şırnak geneli numaralı gözlük, okuma gözlüğü ve güneş gözlüğü başta olmak üzere sizlere bol seçenekli hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Cizre numaralı gözlük satanlar, Cizre de numaralı lens satanlar, Cizre de güneş gözlüğü satanlar, Cizre de optikçi numarası, Cizre de optikçi adresi, Cizre de optikçiler

Firma Konumu

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorumlar (1)

Yorum yaz

Sitemizde yapacağınız yorumlar moderatör tarafından onaylanmaktadır.
Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

KURUMSAL GİRİŞ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.