Koca Ege Kasap Peynir Evi

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Koca Ege Kasap Peynir Evi

Koca Ege Kasap Peynir Evi olarak sizlere kaliteli ve profesyonel bir kasaplık hizmeti sunmaktayız. Dana bonfile, tavuk, sucuk, ciğer, dalak, böbrek, kıyma, kanat ve kuşbaşı olarak sunmuş olduğumuz ürün çeşitliliğinde her zaman için taze ve nitelikle, ürün satışı yapmaktayız. Vermiş olduğumuz ürün hizmetleri günlük ve tazedir. Bu nedenle sizler de Ankara da yer alan kasap dükkanımızın sağlamış olduğu üstün kalite kasaplık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Ankara da dana bonfile satanlar içerisinde en kaliteli ve en taze ürünlerin satışını sunmaktayız. Ankara geneli et satışı olarak piyasasının uygunluğunda fiyatlarımız ile hizmet vermekteyiz. Bu sayede et çeşitlerinde de profesyonel et işleme kasaplık hizmetini sunmaktayız. Kıyma, kebaplık et, yemeklik kuşbaşı, kebaplık kuşbaşı, dana ve kuzu et ürünlerimiz ile birlikte sizlere istediğiniz ölçüde ve istediğiniz lezzette et satışı yapmaktayız.

Firma olarak Ankara geneli tavuk satışı yapmaktayız. Bütün tavuk, tavuk kanat, tavuk but, tavuk göğüs ve kaliteli hizmetlerimiz ile birlikte sizlere özel ayrıcalıklı bu imkânlarımızdan her zaman yararlanabilirsiniz. Kalitenin ve sağlam üstün hizmetlerin her işlemi ile birlikte her zaman öncelikli olarak sizler de her zaman için kasap hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ankara geneli ciğer satışı arıyor iseniz günlük ve taze ciğerlerimiz bulunmaktadır. Dana ciğer, kuzu ciğer ve böbrek dalak gibi diğer sakatat çeşitlerimiz de günlük olarak taze şekilde satışa hazır bulunmaktadır. Taze et ve tavuk ürünlerimiz için kasap dükkanımıza bekleriz.

Firma Konumu

Firma Konumu

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Sitemizde yapacağınız yorumlar moderatör tarafından onaylanmaktadır.
Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

KURUMSAL GİRİŞ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.