Kasap Fadıl

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Kasap Fadıl

Kasap Fadıl olarak sizlere kaliteli ve profesyonel bir kasaplık hizmeti sunmaktayız. Dana bonfile, tavuk, sucuk, ciğer, dalak, böbrek, kıyma, kanat ve kuşbaşı olarak sunmuş olduğumuz ürün çeşitliliğinde her zaman için taze ve nitelikle, ürün satışı yapmaktayız. Vermiş olduğumuz ürün hizmetleri günlük ve tazedir. Bu nedenle sizler de Hatay İskenderun’ da yer alan kasap dükkanımızın sağlamış olduğu üstün kalite kasaplık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

İskenderun da dana bonfile satanlar içerisinde en kaliteli ve en taze ürünlerin satışını sunmaktayız. İskenderun geneli et satışı olarak piyasasının uygunluğunda fiyatlarımız ile hizmet vermekteyiz. Bu sayede et çeşitlerinde de profesyonel et işleme kasaplık hizmetini sunmaktayız. Kıyma, kebaplık et, yemeklik kuşbaşı, kebaplık kuşbaşı, dana ve kuzu et ürünlerimiz ile birlikte sizlere istediğiniz ölçüde ve istediğiniz lezzette et satışı yapmaktayız.

Firma olarak İskenderun geneli tavuk satışı yapmaktayız. Bütün tavuk, tavuk kanat, tavuk but, tavuk göğüs ve kaliteli hizmetlerimiz ile birlikte sizlere özel ayrıcalıklı bu imkânlarımızdan her zaman yararlanabilirsiniz. Kalitenin ve sağlam üstün hizmetlerin her işlemi ile birlikte her zaman öncelikli olarak sizler de her zaman için kasap hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İskenderun geneli ciğer satışı arıyor iseniz günlük ve taze ciğerlerimiz bulunmaktadır. Dana ciğer, kuzu ciğer ve böbrek dalak gibi diğer sakatat çeşitlerimiz de günlük olarak taze şekilde satışa hazır bulunmaktadır. Taze et ve tavuk ürünlerimiz için kasap dükkanımıza bekleriz.

İlgili aramalar:

İskenderun dana bonfile satışı yapanlar, İskenderun geneli tavuk satışı yapanlar, İskenderun geneli sucuk satışı yapanlar, İskenderun geneli ciğer satışı yapanlar, İskenderun geneli dalak satışı yapanlar, İskenderun geneli böbrek satışı yapanlar, İskenderun geneli kıyma satışı yapanlar, İskenderun geneli kanat satışı yapanlar, İskenderun geneli kuşbaşı satışı yapanlar

Firma Konumu

Firma Konumu

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Sitemizde yapacağınız yorumlar moderatör tarafından onaylanmaktadır.
Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

KURUMSAL GİRİŞ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.