Kapucuoğlu Vinçli Nakliyat

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Kapucuoğlu Vinçli Nakliyat

Kapucuoğlu vinçli nakliyat alanında sizlere uygun nitelikte geniş korumalı hizmetler sağlamaktayız. Kapucuoğlu Vinç Nakliyat firmamız İstanbul, Ümraniye’ de bulunmaktadır. Bu koşullarda sizlere Ümraniye’ den hizmet sağlamaktadır. Ancak sunulan hizmet tüm İstanbul genelini kapsamaktadır. Ümraniye’den açılan ve Asya ile Avrupa kıtalarını birbirine bağlayan geniş çaplı vinçli nakliyat hizmet ağımızı bulunmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetler neticesinde vinç kiralama, vinçli nakliyat hizmeti, sepetli vinç hizmeti sunulmaktadır. Aynı zamanda platform ihtiyaçlarında da kiralama hizmeti İstanbul geneline sunulmaktadır. Başta İnşaat alanı olmak üzere her türlü sektöre İstanbul genelinde vinçli nakliyat çalışmaları verilmektedir.

İstanbul’da sepetli vinç hizmeti veren yerler arıyor iseniz, bu koşullar ve güvenilir hizmet alanında firmamızdan yararlanabilirsiniz. İstanbul’da vinç hizmeti alabilmek için firmamızdan İstanbul geneli yararlanabilirsiniz. Günlük, haftalık ya da sezonluk olarak projeniz kapsamında kiralama işlemlerini yapabilirsiniz. Vinç platformları, vinçler ve sepetli vinçler alanında geniş çaplı bir hizmet ağı ile sizlere her sektöre uygun hizmet sağlamaya devam etmekteyiz.

İstanbul’da vinç hizmetleri yapanlar arasında, güvenilir bir yer arıyor iseniz, firmamız ile bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Ümraniye’ de platform hizmeti yapanlar arasında güvenilir bir firma olarak sizlere Asya kıtası ya da Avrupa kıtasında bulunan vinçli nakliyat çalışmalarınıza uygun kiralama hizmeti ve çalışma hizmeti verilmektedir. Bu sayede vinç ihtiyaçlarınızda platform ihtiyaçlarınızda makul fiyat garantisi ve çalışma güvencesi ile birlikte sigortalı projelerde çalışma imkanı sunulmuş olacaktır. daha ekonomik bir yol olarak vinçli nakliyat sistemlerine her zaman yönelebilirsiniz.

 

Firma Konumu

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Sitemizde yapacağınız yorumlar moderatör tarafından onaylanmaktadır.
Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

KURUMSAL GİRİŞ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.