Hayal Halı Yıkama

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Hayal Halı Yıkama

Hayal halı yıkama firması olarak, halı yıkama alanında profesyonel temizlik anlayışı ile hareket etmekteyiz. Bu sayede halı yıkama alanında sunulmuş olan detaylı çalışmaları da sizler bu hususta sağlayabilirsiniz. Vermiş olduğumuz hizmetleri Niğde Bor da sunmaktayız. Ancak Niğde geneli halı yıkama işi yapanlar çalışmalarını bu alanda bulabilirsiniz. Halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye ve yatak yıkama işlemi yapılmaktadır. Yatak ve koltuk yıkama işlemini yerinde sağlamaktayız. Yorgan yıkama ve battaniye, kilim yıkama gibi özel dokularda, ona uygun deterjan ve hassas yıkama teknikleri kullanmaktayız. Halı yıkama başta olmak üzere verdiğimiz diğer ürünlerdeki yıkama hizmetinde uygun leke çıkarıcılar kullanmaktayız. Varsa lekeleri çıkarmakta ancak iplik dokusuna zarar vermemekteyiz.

Perde yıkamanın zorluğunu bildiğimiz için üzerinizden stor perde ve zebra perde yıkama yükünü de almaktayız. Bu sayede perdelerin kolay şekilde temizlenesini ve varsa üzerindeki lekelerin çıkarılmasını da kolaylaştırmaktayız. Güvenilir temizlik anlayışı ile birlikte sizlere sağlama, profesyonel ve detaylı çalışma imkanı sunmaktayız.

Niğde geneli halı yıkama hizmeti alabilirsiniz. Bor da halı yıkama yapanlar içerisinde günlük yıkama işlemini sizlere sunmaktayız. Bu sayede hızlı bir şekilde halılarınız toplanır. Günlük alındığı için günlük yıkama ve kurutma yapılır. Bu da hızlı bir şekilde temizlenerek sizlere dönmesi anlamına gelir. Niğde geneli perde yıkama hizmeti almak için ve diğer ürünlerin hızlı şekilde yıkanarak temizlenmesi için sizler de firmamızı arayabilirsiniz. Kısa sürede üstün kaliteli hizmet ve bakımlardan bu kapsamda yararlanmanız uygun olacaktır.

Firma Konumu

Firma Konumu

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Sitemizde yapacağınız yorumlar moderatör tarafından onaylanmaktadır.
Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

KURUMSAL GİRİŞ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.