Görkem Halı Yıkama

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Görkem Halı Yıkama

Halı yıkama, battaniye yıkama, yorgan ve kilim yıkama hizmetini sizler için sunmaktayız. Bunun aynında sunulan halı yıkama firması hizmetimiz içerisinde yatak ve yorgan yıkama hizmeti de bulunmaktadır. Perde yıkatmak isteyen kişiler için yıkanması zor olan ve uzmanlarca teknik yıkama gerektiren stor ve zebra perdeleri de bu koşullarda yıkamaktayız. Malatya Battalgazi ilçesinde bulunan halı yıkama yerimiz ile sizlere tam donanımlı yıkama hizmetini bu koşullar çerçevesinde sunmaktayız. Sizler de Görkem halı yıkama hizmetleri neticesinde bu alandan kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Firma bünyesinde sizler de Malatya’da halı yıkama yapan yerler arıyor iseniz, uygun koşullarca firmamızı tercih edebilirsiniz. Malatya’da yatak yıkayan yerler olarak bu hizmeti de sağlamaktayız. Battalgazi’de perde yıkayan yerler arıyor iseniz, Stor perde ve Zebra perde yıkama hizmetlerini bu alanda bizlerden alabilirsiniz. Bu hizmetleri profesyonel şekilde yaparız. Tertemiz ve amacına uygun nitelikte temizlenmiş, varsa lekesi giderilmiş şekilde sizlere mis kokulu ürünlerinizi getiririz.

Battalgazi de halı yıkayan yerler arasında sizler de Malatya ili için hizmet sağlayan halı yıkama hizmetimizden bu koşullarda uygun olarak yararlanabilirsiniz. Sizlere özel sunulan leke çıkarma hizmeti, battaniye yatak ve yorganlara uygun temizlik anlayışı ile istediğiniz kriterlerde yıkama ve kurutma işlemleri yapılmaktadır. Sizler de tam donanımlı yıkama ve kurutma işlemi için, halı, kilim, yatak yorgan ve battaniyelerinizin temizliği için firmamızı tercih edebilirsiniz. Perde yıkama alanında firmamıza güvenebilirsiniz.

Firma Konumu

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Sitemizde yapacağınız yorumlar moderatör tarafından onaylanmaktadır.
Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

KURUMSAL GİRİŞ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.