Genç Yapı ve Dekorasyon

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Genç Yapı ve Dekorasyon

Genç Yapı ve Dekorasyon olarak sizlere Mersin Akdeniz’ de hizmet vermekteyiz. Sunmuş olduğumuz bu hizmet alanında dekorasyon işlemlerinin tümü mevcuttur. Temelde inşaat ve anahtar teslim projelerimiz mevcuttur. Müteahhitlik hizmeti sunmaktayız. Bu sayede sizler temelden bina yapılmasını ve sizlere de anahtar teslim daire ya da dükkan kolaylığı sağlanmasını firmamız aracılığı ile bulabilirsiniz. İç dış dekorasyon hizmetini de gene sağlamaktayız. Binaların ve dairelerin dış dekorasyon projelerini üstelenmekteyiz. Müteahhitlik çalışması olarak iç dekorasyon hizmetlerini sunmaktayız.

Varsa talebinize ya da sizin projenize uygun iç ve dış dekorasyon çalışmalarını da ekstra sağlamaktayız. Ayrıca bina mantolama hizmetini de bu koşullar çerçevesinde sağlamaktayız. Her binaya uygun mantolama sistemi ile birlikte ısı yalıtımını sizler için kolay bir hale getirmekteyiz. Kaba ve ince inşaat işleri, tamir ve tadilat işleri Genç Yapı Dekorasyon firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Sizler de Akdeniz’de dekorasyon yapan yerler arıyor iseniz, firmamızdan uygun koşullar çevresinde yararlanmanız mümkündür. Mersinde iç dış dekorasyon hizmetleri yapan yeler içinde sizlere istediğiniz her türlü inşaat desteğini ve dekorasyon desteğini sunmaktayız. Mersin genelinde hizmet verdiğimiz için firmamızdan her ilçe bazında yapı ve dekorasyon işlemleri için çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz. Isı ve su yalıtım hizmetlerini de güvence ile sağlamaktayız. Bütün bu çalışmalar ve projelendirmeler neticesinde daha güvenilir alanlarda yaşamanız kolaylaşmıştır. Estetik değeri yüksek ve güvenilir yapılar için sizler de Genç Yapı ve Dekorasyon firmamızı her zaman tercih edebilirsiniz.

Firma Konumu

Firma Konumu

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Sitemizde yapacağınız yorumlar moderatör tarafından onaylanmaktadır.
Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

KURUMSAL GİRİŞ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.