Eylül Temizlik

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Eylül Temizlik

Profesyonel anlamda site ve apartman yöneticiliği hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetler kapsamında sunulan detaylandırma ile birlikte çeşitli dallarda sizlere yardımcı olmaktayız. Profesyonel site apartman yöneticiliği, ofis temizliği ev temizliği, inşaat sonrası temizlik, cam temizliği ve merdiven temizliği hizmeti vermekteyiz. Sivas Merkezde yer alan firmamız ile birlikte daha güvenilir bir yönetim daha temiz bir site, için sizler de bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Sivas’ta temizlik yapan yerler arıyor iseniz Eylül Temizlik firmamız tam da size uygun profesyonellikte hizmet vermektedir. Bu hizmetler neticesinde düzenli temizlik yaptırabilme imkanınız olur. Düzenli temizlikler ile dağılmadan ya da kirlenmeden anında her alanın kolay temizlik işlemleri de sağlanmış olur. Sivas ev temizliği yapan yerler içerisinde haftalık aylık ya da iki aylık periyodlar ile detaylı temizlik hizmeti sağlamaktayız. Sivas’ ta inşaat sonrası temizlik hizmeti ile birlikte inşaat molozlarının temizliği ve binaların iç dış temizliğini bu koşullarda sağlamaktayız.

Bu sayede güvenilir ve satışa hazır bir şekilde binaları teslim etmekteyiz. Dolu ev temizliği ya da boş ev temizliği olarak detaylı temizlik ve çalışma hizmeti sağlamaktayız. Apartman yöneticiliği ile temizlik sektörünü birleştirmiş olmamız, site yönetiminin temizlik işlerini de kendi firmamız bünyesinde profesyonel olarak çalışmalarımıza katmış olmamız ile alakalı bir durumdur. Bu sayede Eylül Temizlik olarak sizler de çalışmalarımız neticesinde profesyonel hizmetlerimizi dilediğiniz zaman talep edebilirsiniz.

Firma Konumu

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Sitemizde yapacağınız yorumlar moderatör tarafından onaylanmaktadır.
Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

KURUMSAL GİRİŞ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.