Elit Halı Yıkama

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Elit Halı Yıkama

Tokat Niksar da halı yıkama yapan yerler arıyor iseniz, sizler de bu alandan yararlanabilirsiniz. Elit Halı yıkama olarak sizlere halı yıkama ve çeşitli ürün temizlikleri hakkında yardımcı olmaktayız. Tokat Niksar’ da yer alan halı yıkama yerimizde temizlik ve yıkama hizmetlerini nitelikli şekilde sağlamaktayız.  Elit Halı Yıkama firması olarak; halı yıkama, koltuk yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, kilim ve battaniye yıkama hizmeti verilmektedir.

Özellikle el dokuması ya da makine dokuması ürünleri ayrı ayrı niteliklerine göre yıkayarak, solma yapmasını önlemekteyiz. Uzun ömürlü kullanım hizmetini sağlamaktayız. Yün yıkama gibi zahmetli ve bakım gerektirecek işleri de sizin için sağlamaktayız. Ayrıca perde yıkama alanında, gene makinede yıkanmayacak nitelikte var olan zebra perde yıkama ya da stor perde yıkama alanında hizmet sunmaktayız.

Tokatta perde yıkama yapan yerler arıyor iseniz, sizler de Elit Halı Yıkama firmamızın imkanlarından yararlanabilirsiniz. Uygun özellikte ve halı yıkama alanında sizlere amacına uygun olarak hizmetler sunmaktayız. Niksar stor perde yıkayanlar arıyor iseniz hem stor perdelerinizde hem de zebra stor perdelerinize bozulma ya da kırılma yapmadan amacına uygun yıkama işlemini sağlamaktayız. Niksar yün yıkayan yerler arıyor iseniz, istediğiniz kilogram kapasitesinde yün yıkama işlemin, sağlamaktayız.

Yün yatak, döşek, yün yorgan gibi yıllık düzenli yıkamaya ve bakıma ihtiyacı olan ürünlerinizi temizlemekteyiz. Güveden arındırma, mevcut kirden arındırma gibi bakım odaklı yıkama işlemini sağlamaktayız. Bu nedenle her zaman için Elit Halı Yıkama firmasına güvenebilirsiniz.

Firma Konumu

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Sitemizde yapacağınız yorumlar moderatör tarafından onaylanmaktadır.
Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

KURUMSAL GİRİŞ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.