Efe Tesisat

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Efe Tesisat

Efe Tesisat olarak sizlere Antalya Kepez ilçesinde hizmet vermekteyiz. Sunmuş olduğumuz bu hizmetler ile birlikte tesisat sorunlarınızı Antalya geneli olarak çözümlemekteyiz. Lavabo tıkanıklık açma, gider açma hizmeti vermekteyiz. Antalya geneli tesisat tamiratı yapanlar hizmeti sunmaktayız. Antalya geneli pis su tesisat görüntüleme hizmeti vermekteyiz.

Su kaçakları en büyük problemler olmaktadır. Binayı içten çürüten ve fark edilmeyen sorunlardır. Kombide suyun azalması, ya da borunun çatlaması sonucu nem ve rutubet oluşması ile kendini gösterir. Bu gibi sorunlarınız var ise firmamız Antalya geneli su kaçak tespiti yapmaktadır. Sizler de binalarınızda güvenle oturabilirsiniz. Antalya da baca temizleyenler içerisinde bu işi Antalya geneli sunan bir firmayız. Kış aylarında ve sonbahar aylarında zehirlenmelerin oluşmaması için baca temizlemenize önem vermeniz gerekmektedir. Antalya geneli petek temizleme hizmeti ile birlikte sizleri kışa hazırlamaktayız. Petek temizleme işlemi ile birlikte petek içindeki pis sular ve tortular atılır. Temiz su basılır.

Bu sayede kışın daha fazla ısına bilirsiniz. Temizlenmemiş petek temizlenmemiş baca ya da su kaçağı büyük sorunlardır. Bunlar hem cebinize düşman hem de sağlığınıza düşmandır. Bu nedenle bu sorunların üstüne gitmelisiniz. Daha güvenilir ve kaliteli yaşam şartlarında yaşamak için tesisat sorunlarınızı görmezden gelmeyin. Efe Tesisat olarak her tesisat işinizde ve sorununuzda çözüm için yanınızda bulunmaktayız.  Tıkanıklık açma, gider açma işlemlerinde kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Kırmadan dökmeden tesisat işlerinde kamera yardımı ile sizlere sorunun kaynağını göstermekteyiz.

Firma Konumu

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Sitemizde yapacağınız yorumlar moderatör tarafından onaylanmaktadır.
Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

KURUMSAL GİRİŞ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.