Diyetisyen Gamze Taş – Şanlıurfa Diyetisyen Uzmanı

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Uzman Diyetisyen GAMZE TAŞ

Gamze TAŞ, 2016 yılında Haliç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden “Diyetisyen” unvanını alarak başarı ile mezun olmuştur.

Lisans eğitiminin 3. yılında yaz stajını, yurtdışında bulunan Targu Mureş Univercity’nde, erasmus programı aracılığıyla gerçekleştirmiştir.

Ara vermeden eğitim hayatına devam ederek, 2018 yılında Haliç Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden “Beslenme Uzmanı” unvanını alarak başarı ile mezun olmuştur.

Lisans eğitiminde “Hijyen Ve Sanitasyon Kurallarının Cafe – Lokanta – Yemekhane İşletmelerinde Çalışan Personel Tarafından Bilinirlik Ve Uygulama Düzeyi” konusu üzerine tez çalışmasını yapmıştır. Prof. Dr.  Hasan Hüsrev HATEMİ danışmanlığında “Dahiliye Kliniklerine Başvuran 19-65 Yaş Arası Bireylerin Yaş Ve BKİ İle Kan Lipidleri Korelasyonunun Değerlendirilmesi” konusu üzerine yüksek lisans tez çalışmasını yapmıştır.

Üniversite eğitimi sırasında Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi, Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ve ve Bezm-i Alem Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Beslenme ve Diyetetik alanında zorunlu stajlarını yapmıştır.

Profesyonel iş yaşamında, B- Fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezlerinde ‘Diyetisyen’ , Özel Yeşilyurt kliniğinde ‘Diyetisyen’, ROKSİ Dengeli Beslenme Adrese Teslim Diyet Yemek Firmasında “Uzman Diyetisyen” ve Özel Birlik Hastanesi’ nde “Uzman Diyetisyen” olarak çalışmıştır.  Profesyonel iş yaşamını İstanbulda sürdüren Gamze TAŞ 2021 itibariyle memleketi olan Şanlıurfa’ da iş hayatına devam etmektedir.

2021 yılı itibariyle Bahçelievler’ de “Kendine İnan” mottosuyla kurucusu olduğu Beslenme ve Danışmanlık Merkezi’ nde profesyonel iş yaşamına devam etmektedir. Kişiye özel beslenme programları ile sağlıklı beslenme tedavilerini online ve yüz yüze yöntemlerle uygulamaktadır.

Çalıştığı ROKSİ Dengeli Beslenme Catering Şirketinin e- dergi bölümünde birçok önemli sağlıklı beslenme konularına ilişkin yazıları yayınlanıştır. Business Türk Channel- Posta Kobi programına katılmıştır.

Hizmetlerimiz

Kilo yönetimi

Online diyet danışmanlığı

Kişiye özel beslenme danışmanlığı

Hastalıklarda beslenme danışmanlığı

Anne – çocuk beslenme danışmalığı

Sporcu beslenme danışmanlığı

Vejetaryen – vegan beslenme danışmanlığı

Gebelik – emziklilik döneminde beslenme danışmanlığı

Kurumsal beslenme danışmanlığı

Bilgi ve randevu almak için iletişime geçebilirsiniz.

Firma Konumu

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Sitemizde yapacağınız yorumlar moderatör tarafından onaylanmaktadır.
Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

KURUMSAL GİRİŞ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.