Dayıoğlu Halı Yıkama

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Dayıoğlu Halı Yıkama

Dayıoğlu Halı Yıkama olarak Bursa Osmangazi ilçesinde sizler için kurulduk.  Verdiğimiz hizmet alanları içerisinde halı ve perde yıkama, ovarlok, battaniye yıkama, araç koltuk yıkama ve stor perde yıkama yer almaktadır. Bu hizmetler neticesinde Dayıoğlu Halı Yıkama firması olarak Bursa’ da en kapsamlı yıkama yapan yerler içerisinde yer almaktayız. Bursa’da halı yıkama yapan yerler içerisinde en güvenilir hizmeti sunmaktayız. Halının ve kilimlerin profesyonel şekilde yıkanmasını sağlamaktayız. El dokuması halılar ya da makine halıları fark etmeksizin hepsine uygun hassasiyet ile yıkama çalışmalarımızı sağlamaktayız. İpliği atmış ve saçakları bozulmuş halılarınıza ovarlok hizmeti vermekteyiz. Bu sayede halılarınızın yıpranmasını ve zarar görmesini bir süre daha geciktirmiş oluruz. Bursa’da ovarlok yapanlar içinde halı yıkama ve ovarlok hizmetini bir arada sunmak sizlere avantaj sağlayacaktır.

Bursa’da stor perde yıkama yapan yerler aradığınızda da gene yanınızayız. Stor perdeler kullanım bakımından çok basit olabilir. Ancak çabuk kirlenir. Diğer perdeler gibi çamaşır makinesinde yıkayamazsınız. Stor perde yıkanması için profesyonel bir yardım almanız perdenizi uzun ömürlü kullanmanıza olanak sağlayacaktır.

Bursa’da araç koltuk yıkama yapan yerler niteliğinde sizler de araçlarınızın dış temizliği kadar iç temizliğine de önem veriyor iseniz, bu yıkama işini, uzmanından almalısınız. Osmangazi halı yıkayanlar içinde en kapsamlı ve nitelikli hizmeti sizlere firmamız vasıtası ile sunmaktayız. Bu sayede Osmangazi halı yıkama firması olarak, hem halı, perde, battaniye gibi çeşitli ürünleri hem de araç koltuklarını profesyonel nitelikte yıkamaktayız. Leke çıkarılması, yumuşak ve temiz yıkanmış ürünleriniz ile birlikte hızlı teslimat sağlamaktayız.

Firma Konumu

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Sitemizde yapacağınız yorumlar moderatör tarafından onaylanmaktadır.
Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

KURUMSAL GİRİŞ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.