Ceyhan Temizlik

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Ceyhan Temizlik

Ceyhan temizlik olarak İstanbul Sarıyer’de hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmet içeriğinde ev, ofis, iş yeri ve merdiven temizleme çalışmaları bulunmaktadır. Apartman temizliği yapılır. İnşaat sonrası temizlik hizmeti sunulur. Tadilat sonrası temizlik yapılır. Dış cephe temizliği imkanı sizlere sunulur. Cam temizliği profesyonel anlamda sağlanır. Özellikle camlı binalarda komple dış cephe cam temizliği yapılmaktadır. Halı yıkama ve koltuk yıkama alanında da hizmetlerimizi sunmaktayız. Halı yıkama işlemi için günlük halı toplanması ve günlük yıkama çalışmaları vardır. Koltuk yıkama işlemi ise yerinde olmaktadır. Bu sayede ofis, iş yeri ve evlerde bulunan koltuklarınızı yıkayamıyor iseniz, anında tertemiz yapan makinelerimizden yerinde koltuk yıkama hizmeti olarak yararlanabilirsiniz.

İstanbul geneli ev temizliği yapanlar içerisinde profesyonel temizliği sizler için sunmaktayız. İstanbul geneli temizlik hizmeti alanında her detaya ve ayrıntıya yer vermekteyiz. İstanbul geneli inşaat sonrası temizliği için hem inşaat sorması kalıntılarını temizlemekte hem de binaları yaşanmaya uygun hale getirmeye yönelik temizlik sağlamaktayız. Apartman temizliği, site temizliği vb. koşullarda merdiven temizliği işlemini de bu hizmet içinde sunmaktayız. Sarıyer’de halı yıkama yapan yerler arıyor iseniz, Ceyhan temizlik güvencesi ile hem halı yıkama hem de yerinde koltuk yıkama hizmetini uygun koşullarda alabilirsiniz. Yapılan her çalışma profesyonel olup müşteri memnuniyeti gözetilmektedir. Ayrıca İstanbul geneli sağlamış olduğumuz bu hizmetlerde sizlerin yaşam alanlarını daha temiz ve daha ferah yapabilmek için temizlik alanında uzman bir ekip ile çalışma sağlamaktayız. Detaylı bilgi için ve hizmetlerimizden yararlanmak adına iletişim numaralarımızdan sizler de yararlanabilirsiniz.

İlgili aramalar:

İstanbul geneli ev temizliği yapanlar, İstanbul geneli ofis temizliği yapanlar, İstanbul geneli iş yeri temizliği yapanlar, İstanbul geneli merdiven temizliği yapanlar, İstanbul geneli apartman temizliği yapanlar, İstanbul geneli inşaat sonrası temizliği yapanlar, İstanbul geneli tadilat sonrası temizliği yapanlar, İstanbul geneli cam temizliği yapanlar, İstanbul geneli koltuk temizliği yapanlar, İstanbul da ev temizliği yapanlar, İstanbul da ofis temizliği yapanlar, İstanbul da iş yeri temizliği yapanlar, İstanbul da merdiven temizliği yapanlar, İstanbul da apartman temizliği yapanlar, İstanbul da inşaat sonrası temizliği yapanlar, İstanbul da tadilat sonrası temizliği yapanlar, İstanbul da cam temizliği yapanlar, İstanbul da koltuk temizliği yapanlar, Sarıyer de ev temizliği yapanlar, Sarıyer de ofis temizliği yapanlar, Sarıyer de iş yeri temizliği yapanlar, Sarıyer de merdiven temizliği yapanlar, Sarıyer de apartman temizliği yapanlar, Sarıyer de inşaat sonrası temizliği yapanlar, Sarıyer de tadilat sonrası temizliği yapanlar, Sarıyer de cam temizliği yapanlar, Sarıyer de koltuk temizliği yapanlar,

Firma Konumu

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Sitemizde yapacağınız yorumlar moderatör tarafından onaylanmaktadır.
Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

KURUMSAL GİRİŞ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.