Balıkesir Teknosan Su Arıtma

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Teknosan temel hedef olarak müşteri memnuniyetini belirlemiş, satış ekibinden servis elemanlarına kadar ilkeli çalışma prensipleri ile su arıtma sistemleri üzerine uzmanlaşmış Balıkesir’de 18 yıllık yerli bir firmadır. Teknosan, kullandığı malzemelerde kalite, verdiği hizmette güven, neticede de memnuniyeti sunmaktadır. Kullandığı üstün teknoloji ve kaliteli ürünler ile tavsiye edilen bir su arıtma sistemleri üreticisi ve dağıtıcısı olmuştur. Helal sertifikalı ürünlerimiz ile suyunuzu huzur içinde içebilirsiniz. Ürünleriniz periyodik bakımlarla uzun ömürlü olması sağlanacaktır. Her hangi bir arıza durumunda da bizlere hemen ulaşabileceksiniz. Temiz su yaşam için şarttır. Yemek, içmek, temizlik vb. bir çok konuda bizler için yaşamsal öneme sahiptir. Temiz su olmadan, sağlığımızı korumak mümkün değildir.

Birçoğumuz, nispeten temiz bir su kaynağına ulaşabilecek kadar şanslıyız ama suyumuzun şehrimizin tüketimi için uygun olduğu düşünülse de, evimizi veya sağlığımızı korumak için yeterince temiz olduğu anlamına gelmez. Sizin ve ailenizin mevcut en saf suya erişebildiğinden emin olmak ister misiniz? Teknosan olarak önceliğimiz, musluk suyunu büyük tadım, temiz, taze, alkali, manyetize ve enerji dolu (canlı) maden suyuna dönüştürecek olan olağanüstü yüksek kaliteli su filtresi sistemleri sağlamak ve bu ürünleri sizin için makul ve uygun fiyata sunmaktır. Amacımız, yüksek kaliteli su filtresi sistemleri sağlama hizmetimizi tüm Türkiye’ye yaymak ve herkesin uygun fiyata kaliteye ulaşmasını sağlamaktır.

Balıkesir Teknosan Su Arıtma Hizmetleri

Su arıtma

Serinletme sistemleri

Dezenfekte sistemleri

Su arıtma kurulumu

İlgili terimler

Balıkesir de su arıtma sistemler, Balıkesir de su arıtma işi yapanlar, Balıkesir de  su arıtma cihazı satanlar, Balıkesir geneli su arıtma cihazları satışı, Balıkesir de serinletme sistemleri, Balıkesir de  dezenfekte sistemi satışı, Balıkesir de su arıtma cihazı kurulumu, Balıkesir de su arıtma cihazı kuranlar

Firma Konumu

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Sitemizde yapacağınız yorumlar moderatör tarafından onaylanmaktadır.
Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

KURUMSAL GİRİŞ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.